سوالات متداول

در این بخش سعی شده که به تمام سوالات پیش بینی شده شما پاسخ داده شود. در صورت یافت نکردن پاسخ خود، می توانید با پشتیبانی تماس حاصل نمایید.

نام سایت شما همان دامنه یا Domain می باشد که با پسوند هایی نظیر com و ir و … می باشد که با انتخاب شما و ثبت آن توسط ما قابلیت راه اندازی فروشگاه بر روی آن نشانی میسر خواهد شد.

در صورتی که سیستم فروشگاهی شما از سیستم های استاندارد رایگان راه اندازی شده باشد، به احتمال زیاد امکان انتقال داده های شما به فروشگاه ساز مسترسایت ممکن خواهد بود، برای اطمینان بیشتر از بخش تماس با ما درخواست بررسی انتقال داده را ارسال کنید.

با استفاده از پنل مدیریت جامع فروشگاه اینترنتی که از مسترسایت تهیه می کنید می توانید محصولات خود را دسته بندی و وارد نمایید.

برای اتصال درگاه پرداخت به فروشگاه خود که از مسترسایت تهیه نموده اید نیازی به برنامه نویسی ندارید، فروشگاه مسترسایت از درگاه های متنوعی پشتیبانی می کند که صرفا با دریافت مرچنت آی دی و اطلاعات پذیرنده و وارد کردن آنها در بخش مدیریت فروشگاه خود به فروشگاه به درگاه متصل می شود.

شما با تهیه لایسنس ابری، فروشگاه را بر روی سرور های ابری مسترسایت بدون دسترسی به کد تحویل می گیرید و می توانید از فروشگاه خود بهره برداری نمایید، همچنین می توانید برای تغییر در برنامه نویسی فروشگاه نسخه سورس کد را اینجا تهیه نمایید.

با خرید نسخه دائمی نیازی به تمدید ماهیانه ندارید و مادمالعمر و بصورت قراردادی می توانید از فروشگاه خود بهره برداری کنید.

مسترسایت یک فروشگاه حرفه ای است که صفر تا صد آن طی مدت زمان ۵ سال کدنویسی شده است . شما با استفاده از فروشگاه تخصصی مسترسایت به راحتی میتوانید بدون نیاز به استخدام نیروی متخصص سایت خود را مدیریت کنید . همچنین بر خلاف سیستم های رایگان مثل وردپرس شما مشکلات سرعت، امنیت و… را نخواهید داشت.

وردپرس یک سیستم کاملا رایگان هست که به راحتی خودتان می توانید بدون پرداخت هزینه اضافی آن را نصب نمایید ولی مسترسایت یک سیستم با کدنویسی اختصاصی هست که باعث بهبود سرعت، امنیت و عملکرد فروشگاه شما می شود.

نسخه دائمی فروشگاه مسترسایت ویژه بیزینس های حرفه ای میباشد که به دنبال بستری تخصصی بدون وابستگی به هیچ شرکت و یا سیستم های واسطی چون وردپرس میباشد . همچنین با خرید نسخه دائمی نیازی به تمدید ماهیانه ندارید و مادمالعمر و به صورت قراردادی میتوانید از فروشگاه خود بهره برداری کنید. و کسب و کار خود را در مقابل تغییر سیاست های شرکت بیمه کنید .

اگر بیزینس خود را تازه شروع کرده اید و به دنبال بستری حرفه ای بدون پرداخت هزینه نسخه فروشگاه هستید میتوانید تجربه استفاده از مسترسایت را با تهیه لایسنس ابری، با پرداخت اشتراک ماهیانه محقق سازید .

تمامی آموزش های لازم برای لانچ کردن درگاه پرداخت، وارد کردن محصولات، چندفروشندگی، و… تمامی امکانات مسترسایت درقالب فایل آموشی به شما داده خواهد شد همچنین پشتیبان های ما ۲۴ ساعته پاسخگوی سوالات و مشکلات شما هستند.

اگر‌ برای فروشگاه خود طراحی اختصاصی نیاز دارید مسترسایت توسط تیم طراحی مجرب و حرفه ای خود این کار را برای شما انجام میدهد . همچنین برای طراحی پوستر های فروشگاه نیز میتواند توسط شخص مورد نظرخود و یا مسترسایت اقدام کنید و توسط خود شما در پنل مدیرت آپلود شود.

مسترسایت ۷ روز هفته ۲۴ ساعته به صورت شبانه روزی درکنار شما خواهد بود و همواره در تلاش است فروشگاه های خود را از نظر امنیتی و بهبود رابط کاربری، افزودن ویژگی و قابلیت های بیشتر توسعه دهد.

سوال دیگری دارید ؟

شما میتوانید هرگونه سوالی که در رابطه با فروشگاه ساز مستر سایت دارید بصورت ۲۴ ساعته شبانه روز از ما بپرسید.